Březen 2015

fake is the new trend a everyone seems to be trendy

15. března 2015 v 20:03 | P. |  Články
Aniž si to vůbec uvědomujete, neustále se ve vašem životě střídají lidé. Přicházejí, odcházejí, když jim to dovolíte, zanechají ve vás stopu. Jsem si jistá, že každý potkal někoho, kdo mu jednou hodbě ublížil a dost dlouho se z toho dostával.
A u mě? Těch lidí bylo několik?
A lituju toho? Ne.
Jak je to možné?
Povím vám.


Každý člověk, kterého jsem kdy potkala a měla s ním co dočinění, ze mě udělal tu osobu, kterou jsem teď. Rozhodně jim nejsem vděčná za to, že si se mnou pár let hráli a pak mě odkopli jako starý hadr, protože mě už dostatečně vyždímali a omrzela jsem je. Ale ta celá fáze dostávání se přes ně ze mě udělala mnohem silnějšího člověka. Jsem ráda, že jsem se zbavila přítěže, která mě už nadále tížit nebude a je v mém životě místo pro nové lidi. Tentokrát si na ně budu dávat větší pozor a moje intuice už dosahuje taky vyššího levelu.
Dostat se přes někoho, s kým jste trávili část života, je těžké, ale uvědomte si, že lidi se nemění, naopak se jejich chování neustále stupňuje a kdo zklamal jednou, zklame podruhé. Nedovolte lidem, aby s vámi zametali, aby si zahrávali s vašimi pocity. Neříkám vám, ať jdete násilně proti prvnímu, co vám nebude po chuti, ale nenechte nikoho, ať si snad jen pomyslí, že je vám nadřezen a proto může jednat proti vám.
Jednou, až se zvládnete od negativních lidí očistit, a vy to zvládnete, bez ohledu na to, jak blízcí vám byli psychicky nebo jak vám jsou nadále blízcí fyzicky, můžou to být spolužáci, rodina, kdokoliv, vy to zvládnete a bude vám líp. Užívejte si ten čas, který už máte jenom pro sebe. Čtěte, sportujte, žijte jako normálně, ale tentokrát bez starosti, co se kde o vás vypráví a čekání, jestli nepřijde další úder.

xoxo, P.