where is my mind

31. ledna 2016 v 19:33 | P. |  Ze života
Ahoj! Tentokrát se tu odpočatá a svěží hlásím po tzv. pololetních prázdninách, no, dejte mi vědět, jestli jsem jediná, komu už několikátý rok připadá strašně vtipné říkat tomu jednomu dnu volna prázdniny, ale jakožto školák jsem samozřejmě vděčná za každý den volna navíc, který dostanu a většinou ho jaksepatří proležím.
Řeknu vám, tentokrát jsem ho měla chuť proležet ještě více než jindy, protože jsem si přesně ten poslední školní den, čtvrtek, zašla poprvé v životě do nějaké posilovny. No, nevím, jestli znáte můj vztah ke sportu, školní tělák je pro mě noční můra, na hřišti jsem v dětství měla ráda akorát houpačky a můj vrchol je 10 minut třikrát týdně s blogilates. Pak byl pro moje tělo ale šok, že vlastně musí něco dělat :D. Po dokončené námaze mi bylo strašně dobře. Neuzvedla jsem sice nejvíc, neudělala nejvíc dřepů, ale na chvíli, aspoň na tu hodinu a půl, jsem nechala všechny svoje starosti z vnějšího světa za dveřmi. Takže z mojí strany vůbec žádnej div, kolik času tam někteří dokážou trávit.
zdroj: vlastní fotka

Ještě s jednou věcí se vám musím pochlubit. Tenhle článek je mým prvním článkem z mého nového notebooku, který jsem si pořídila po šesti letech, co mi sloužil jiný a upřímně se nestačím divit, že držím v ruce notebook, který okamžitě reaguje na každý příkaz, není zasekaný milionem fotek a zbytečností a drží vlastně vůbec pohromadě. Jelikož jsem člověk, který nesnáší výmluvy a hlavně takové ty prology youtuberů a blogerů o tom, jak nemohli točit, protože tohle a támhleto, protože s nepovažuju za člověka, kterému by se měl někdo zpovídat proč nepsal/netočil a je mi to vlastně docela jedno, tak vás ušetřím detailů o tom, že u starého notebooku mi obrazovka na klávesnici držela na jednom šroubu a víceméně silu vůle, při zapnutí dělal divný zvuky a na disku byly asi 3 mb místa. :D Prostě jsem ve zkratce strašně nadšená, protože můžu konečně pracovat, krásně se mi na něm píše, takže se pokusím o to, jak se mi krásně píše hlavně dělit s vámi a doufám, že mi bude co nejlépe sloužit.
No, jak už jsem nakousla to vysvědčení, jak dopadlo vám? Já jsem skončila s pěti trojkami, no, měla jsem sice mít dvě, ale víte, jak je to s normálníma lidma, jak si je před pololetím vylepšujou? Tak P., aby nešla s davem, tak ta si je zhoršila. Nevadí, 5 trojek dle mého furt dobrý, je tam nějaká fyzika, matika, chemie, což prostě jedničky nikdy nebyly a nebudou.
Ještě docela mimo téma, nastala nám plesová sezóna, což je obvykle část roku, kdy se snažím si nějakou zábavou zkrátit ten otravný čas, kdy je zima, do prázdnin pořád daleko a nedá se podnikat nic jiného, , takže se tradičně pokusím ve svých třech společenských šatech (jojo, ostuda :))))) obejít co nejvíc toho bude v mých finančních možnostech a v co největší počestnosti. :)
Mějte se krásně!
xoxo, P. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama