deadpool & něco navíc

15. února 2016 v 20:07 | P. |  Ze života
Ahoj! Taky jste jedním z těch lidí, kteří se 14.2. snaží pod peřinou přehlížet, co to je vlastně za den? Patřila jsem mezi ně až do minulého roku, kdy jsem poprvé valentýn měla s kým oslavit. No, a shodou okolností jsem měla i letos. Tak jsem se rozhodla v oslavování pokračovat :)

Vyrazila jsem do kina na film Deadpool. Musím říct, že jsem dlouho nezažila takový příjemný překvapení. To, co o mně asi ještě nevíte je, že moc nemusím superhdiny a komiksy a takové ty stereotypní marvelovky a přesně něco takového jsem čekala. Proto pro mě bylo tak příjemné zjistit, že v tomhle případě se jedná o film, který si z toho výše uvedeného dělá srandu. Já osobně jsem se smála skoro celou dobu, určitě na ten film zkuste zajít, neměli byste litovat, pozitivní recenze se valí ze všech stran :)


I když já se snažím drobnostma překvapovat a dokazovat lásku svýmu protějšku po celý rok a nekupuju na valentýna nic velkýho ani nic s přebytečným množstvím srdíček a růžový, ale tenhle rok jsem se rozhodla... no, zbyl mi doma ještě docela velký kus podšívkoviny a jelikož si pořád z nějakýho důvodu myslím, že jsem manuálně zručná, nakreslila jsem svýmu velkýmu hudebnímu fanouškovi vlajku na zeď. Posuďte sami, já si mylsim, že to byl jeden z mých lepších diy počinů, hlavně jsem se sebevražedně rozhodla, že tu vlajku obšiju ručně. Po cca takové hodině jsem už těžce začala ztrácet duševní zdraví, ale vlajka je pokreslená i obšitá a už i visí u drahého na zdi! :)


Myslím si, že jedna z nejtěžších věcí v životě tak mladého člověka, jako jsem já, je vracet se po prázdninách ze školy. :D Jelikož jsem ještě ke všemu půlku prázdnin měla horečky, moc jsem si je neužila a bylo pro mě naprosto vražený jít dneska do školy. Pokaždý mám zprázdnin ten samý pocit, strašně moc ambic, co potřebuji stihnout, jak si je musím užit, ale pak se vlastně ohlédnu za tím, co jsem stihla... a přijdu na to, že vůbec nic. :D A to se pak jde do tý školy ještě o trochu hůř.

Jak jste uplynulý týden prožili vy?
xoxo, P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 21. února 2016 v 14:36 | Reagovat

Deadpoola jsem stihla s kamarádkou těsně před tím, než jsem odpadla a taky jsem byla příjemně překvapená. Je tedy škodo toho děje, jenže co se dá čekat od komiksovky, že. :D Každopádně je film opravdu vtipný, skvěle zpracovaný a má naprosto parádní kameru.

2 liketeenspirit liketeenspirit | Web | 24. února 2016 v 20:03 | Reagovat

[1]: Tak s tím, že to nebyla taková klasická komixovka... :D ale souhlasím, kamera byla parádní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama