titulek je půlka úspěchu

9. října 2016 v 23:04 | P. |  Ze života
Je neděle, deset večer a já nemůžu spát. Spousta z nás se teď samo sebe zeptá, v čem je ten problém, že je teprve deset. Já jsem člověk, kterej si v kterýkoliv životní situaci dává pozor na to, kolik toho naspí. Považuju spánek za všelék, když jsem smutná, úzkostná, něco mi nejde nebo se nudím, zaspím to. A zrovna teď se ve mě mele kombinace všech těchto neduhů a já už předem vím, že víc, jak těch 6-7 hodin bezstarostnýho spánku neužiju. Tak jsem z toho celá nesvá.
Řekla jsem si, že by mohlo pomoct si z hlavy jednoduše vysypat myšlenky a pak že to usínání půjde líp. Vždyť to je přece tip číslo jedna při usínání, že jo, musíte mít čistou hlavu a na nic nemyslet. Rozhodla jsem se tenhle článek pojmout formou, kterou já sama čtu asi nejradši a to je náhodný mix všech myšlenek, přirovnala bych to k vysypanýmu šuplíku. prostě spousta věcí, který chci vykřičet do světa, ale nemají žádný pořádný společný téma.

  • Psaní mi hrozně chybělo. Poslední dobou jsem se, jak je vidět na stavu tohohle blogu, radši věnovala jiným věcem. Pořád ale píšu ráda. To se hodně podepisovalo u mých blízkých v soukromých zprávách, někdy by můj výlev potřeboval tak dvě chatový okýnka.
  • Miluju čajovnu. Najít uprostřed uspěchanýho a někdy docela nepřátelskýho města pohodový místo, kam se můžete zabalit do deky v deštivým dni, pokud jste sami, něco si přečíst, pokud s někým, probrat úplně každý dostupný téma na světě a mít u toho pořád relativní soukromí, to je sen. A taky, čaje jsou prostě dobroty. To je haribo taky, ale čaje jsou aspoň zdravý.
  • Klíčem k tomu poznávat pořád nový lidi je nemyslet si, že jste lepší než oni. Protože nejste, všichni si s obměnama procházíme podobnejma věcma a ze všeho se nezbláznit a zvládnout to tady s co největší grácií se snažíme taky všichni.
  • Trvalo mi přesně měsíc a týden ve škole, než jsem se na první písemku (tu zítřejší) totálně vykašlala a svojí taktiku odhaduju na to, že budu tak dlouho dělat, že ta písemka není a popírat její existenci, že se sama vypaří. Ano, přesně tak to určitě dopadne.
  • 1984 je skvělá knížka a přeju si, abych na to přišla už dřív. A Cage The Elephant je skvělá kapela a taky si přeju, aby mi to někdo řekl dřív, protože to bych to na ten srpnovej koncert do Prahy stihla.
  • Vždycky jsem chtěla hodně oblečení a teď mě to hrozně deprimuje, když ho mám. Vážně, nikdy jsem si nedokázala vybrat ani z pěti jídel v restauraci, natož si vybírat ze skříně plný hadrů, asi se brzo zásadně rozroste moje vinted.
  • If you love something, set it free. If it comes back, it's yours, if it doesn't, it's never been yours.
  • Podzim miluju, ale zároveň ve mně ten nedostatek světla a vitamínu D ze sluníčka a ty nostalgický pocity, který se mi vracej, když si vzpomenu na minulej podzim, ve mně vyvolávaj lehkou podzimní depku. Léčím jí spoustou knížek, hudby a novou řadou American Horror Story. Nevím, jestli to úplně něco řeší, ale jako chvilkovej únik to docela funguje.

Tak, Bůh & břišní dýchání nechť mi pomůžou usnout co nejdřív, mějte se hezky ❀
xoxo, P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama